Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sorumluluk aldığınız ilişkileri geliştirdiğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanlarla bugün sohbet etmek ve geleceğe dair konuşmak size çok iyi gelecek. Sakin kaldığınızda ve kendinizi başkalarıyla kıyaslamadığınızda elinizdeki imkanların sizi nereye taşıyacağını daha iyi görebilirsiniz. Anın ve imkanların keyfini çıkarmayı deneyin.
Boğa
Kendinize koyduğunuz hedefleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Başladığınız ve geldiğiniz noktada kaybettiklerinize değil, bu sayede öğrendiklerinize odaklanmayı seçin. Motivasyonunuzu kırabilecek her şeyi bertaraf ediyorsunuz. Öğleden sonra yapacağınız konuşmalar çok sert olmasın.
İkizler
Hayatınıza kalıcı etkenler dahil etmek istiyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmak adına sorumluluklarınıza yönelebilir, uygulanmayı bekleyen projelerinizi yeniden masaya yatırabilirsiniz. Bu sizi daha mutlu ve popüler kılacaktır.
Yengeç
Bugünü arkadaşlarınızla bir araya gelerek değerlendirebilir, düşüncelerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Önceliği kendinize ve mutluluğunuza vermek adına gereken cesareti bulabilirsiniz. Hayallerinizi hayatınıza dahil ediyorsunuz. Aşk hayatınızda bazı heyecanlar söz konusu. Kendinizi teslim etmekten korkmayın. Doğru yoldasınız.
Aslan
Ne istediğinizden emin olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu his size bazı alışkanlıkları kırmak ve düşüncelerinizi değiştirme fırsatı verecektir. Yeni hafta öncesinde sosyal çevrenizde ve kariyerinizde adınızı duyaracak işlerin hazırlıklarını yapabilirsiniz.
Başak
Kaçırdığınız için üzüldüğünüz fırsatlar kapınızı çalabilir, üzerinizdeki ataleti yenebilirsiniz. Duygusal ve parasal konulardaki gündemlerinizi iyileştiriyorsunuz. Korkularınızın yersiz ve etkisiz olduğunu görmek, motivasyonunuzu arttıracaktır.
Terazi
Düşüncelerinizi ifade ederken baskın taraf olmak isteyebilirsiniz. İşbirliklerinizin olumlu şekilde sonuçlanması, maddi beklentilerinizin gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Yeni bir düzen kurmanız için gereken desteği alıyorsunuz.
Akrep
İşiniz ya da ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alıyor, fırsatları değerlendirerek sizi engelleyen hislerin önüne geçiyorsunuz. Bazı şeylerden şüphe duyuyorsunuz. Bugün eşiniz ya da ortaklarınızın sizden uzak işler yapmasına karşı sert söylemler içine girebilirsiniz. Şüphelerinizde haksız olmayabilirsiniz.
Yay
Tatil gününü çocuklarınızla, onlarla ilgili aktivitelerle geçirebilirsiniz. Onlar için yaptığınız her şeyde, kendi gizli noktalarınızı da keşfedebilirsiniz. Yeteneklerinize yönelmek bugün aklınıza uygulanabilir ve kalıcı fikirler getirebilir. İş hayatınızdaki gerilimi bugüne taşımayın ve zihninizi boşaltın.
Oğlak
Şüpheci yanınızı törpülüyorsunuz. Özellikle aileniz ve bulunduğunuz çevreye karşı olan tutumlarınızdaki hatalarınızı fark etmek, size daha samimi ilişkiler kurma fırsatı verecektir. İlk adımı atan olun. Sabah saatlerinde gergin olan enerjiniz öğleden sonra kendini daha huzurlu bir zaman dilimine bırakacak.
Kova
Yolunda gitmeyen işlerin acısını çıkarmak için ideal bir gündesiniz. Zamanınızı, projelerinizle neler yapabileceğinize ayırmalısınız. Net bir karara varmak ve sadece ona odaklanmak, daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
Balık
Kendi işinizi kurmakla ilgili fikirlerinize odaklanabilir, gerekli görüşmeleri bugün gerçekleştirebilirsiniz. Günü iş yerine kendinize, değerlerinize ayırdığınızı düşündüğünüzde projelerinizi daha etkili bir şekilde sunabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.