Atakum HEM, 3 yıldır Türkiye birincisi

Eğitim 10.06.2024 - 21:27, Güncelleme: 10.06.2024 - 21:27
 

Atakum HEM, 3 yıldır Türkiye birincisi

Samsun Atakum Halk Eğitim Merkezi(HEM), 2022 yılından bu yana çeşitli alanlardaki projelerde Türkiye birinciliğini elinde tutuyor.
Atakum HEM, sürdürdüğü çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler ile Türkiye genelinde yüzlerce merkezin arasında Türkiye birinciliği derecesi elde ediyor. Merkez Müdürü Erkan Altıntaş’ın göreve başladığı 3’üncü yılından itibaren Atakum Halk Eğitimi Merkezi, tüm halk eğitimi merkezleri arasında Milli Eğitim Bakanlığının tüm projelerinde üç yıldır Türkiye birincisi olmayı başardı. Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Eğitimde İyi Uygulama örneklerinde Türkiye’de 162 örnek arasından ödüle layık görülen 8 merkezden birisi oldu. Dijital Pazarlama ve Dijital Okuryazarlık alanında 2022-2023 ve 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında iki yıl üst üste Türkiye birincisi olan merkez, Halk Eğitim Merkezlerinin Kapasitesinin Artırılması (HEMKAP) Projesinde 999 halk eğitimi merkezi arasında da Türkiye birincisi oldu.
Samsun Atakum Halk Eğitim Merkezi(HEM), 2022 yılından bu yana çeşitli alanlardaki projelerde Türkiye birinciliğini elinde tutuyor.

Atakum HEM, sürdürdüğü çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler ile Türkiye genelinde yüzlerce merkezin arasında Türkiye birinciliği derecesi elde ediyor. Merkez Müdürü Erkan Altıntaş’ın göreve başladığı 3’üncü yılından itibaren Atakum Halk Eğitimi Merkezi, tüm halk eğitimi merkezleri arasında Milli Eğitim Bakanlığının tüm projelerinde üç yıldır Türkiye birincisi olmayı başardı.

Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Eğitimde İyi Uygulama örneklerinde Türkiye’de 162 örnek arasından ödüle layık görülen 8 merkezden birisi oldu. Dijital Pazarlama ve Dijital Okuryazarlık alanında 2022-2023 ve 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında iki yıl üst üste Türkiye birincisi olan merkez, Halk Eğitim Merkezlerinin Kapasitesinin Artırılması (HEMKAP) Projesinde 999 halk eğitimi merkezi arasında da Türkiye birincisi oldu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.