SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel'den Kurban Bayramı mesajı

Samsun-Haber (SHA) - Samsun Haber Ajansı | 12.06.2024 - 10:35, Güncelleme: 12.06.2024 - 10:46
 

SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel'den Kurban Bayramı mesajı

SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayınladı ,"Yaşadığımız onca zorluklara rağmen ülke olarak dimdik ayaktayız. Rabbim dirliğimizi birliğimiz bozmasın" ifadelerini kullandı.
Kurban Bayramı öncesinde bir mesaj yayımlayan SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine hayırlı olmasını diledi; “Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, insanların barış ve kardeşçe yaşadığı, İslam alemi başta olmak üzere ve tüm insanlığa huzur ve barışın geldiği bir bayram diliyorum. Bayramlar aynı zamanda  milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir." Sözlerini kullandı. Şenel mesajının devamında, "Dostluğu, sevgiyi, saygıyı, aşımızı, ekmeğimizi soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nda yaşadığımız onca zorluklara rağmen bir ve beraber, dimdik ayaktayız.” İfadelerini kullandı. Tüm Türkiye’nin Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dileyen Şenel konuşmasını, "Biz Samsun ailesi ve federasyon olarak her daim halkımızın emrinde, Türk milletinin gönlünde yer almaya ve her bayram olduğu gibi bu bayramda da gönüllere girmeye ve yer etmeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yüce milletimizin mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun” sözleriyle sonlandırdı.
SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayınladı ,"Yaşadığımız onca zorluklara rağmen ülke olarak dimdik ayaktayız. Rabbim dirliğimizi birliğimiz bozmasın" ifadelerini kullandı.

Kurban Bayramı öncesinde bir mesaj yayımlayan SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine hayırlı olmasını diledi; “Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, insanların barış ve kardeşçe yaşadığı, İslam alemi başta olmak üzere ve tüm insanlığa huzur ve barışın geldiği bir bayram diliyorum. Bayramlar aynı zamanda  milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir." Sözlerini kullandı.

Şenel mesajının devamında, "Dostluğu, sevgiyi, saygıyı, aşımızı, ekmeğimizi soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nda yaşadığımız onca zorluklara rağmen bir ve beraber, dimdik ayaktayız.” İfadelerini kullandı.

Tüm Türkiye’nin Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dileyen Şenel konuşmasını, "Biz Samsun ailesi ve federasyon olarak her daim halkımızın emrinde, Türk milletinin gönlünde yer almaya ve her bayram olduğu gibi bu bayramda da gönüllere girmeye ve yer etmeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yüce milletimizin mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun” sözleriyle sonlandırdı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.